Over de Muur bestaat intussen bijna vier jaar. Aangezien we het afgelopen jaar afscheid genomen hebben van enkele Over de Muur-pioniers hopen we onze redactie te versterken met twee nieuwe redacteuren.
Over de Muur
Over de Muur is een blog voor historische vernieuwing. Dit betekent dat we een platform bieden voor een verantwoorde historische duiding van de actualiteit en tegelijkertijd proberen te onderzoeken welke veranderingen er binnen de universiteit nodig zijn om historisch onderzoek relevant te houden/maken.
Meer info: hier
Taken
- Redigeren van stukken
- Zelf stukken schrijven voor Over de Muur (1 à 2 keer per jaar)
- Organisatorische taken binnen de redactie
- Initiëren van projecten die bijdragen aan de doelstellingen van Over de Muur
Wie we zoeken?
- Een masterstudent of afgestudeerd historicus. Voor de diversiteit van onze redactie moedigen we in het bijzonder MA studenten en mensen die buiten de universiteit in een historisch werkveld (onderwijs/GLAM/ZZP) werkzaam zijn aan om te reageren.
Wat we bieden?
Het gaat om een onbetaalde functie. Gemiddeld ben je twee tot drie uur per week met Over de Muur bezig.
Reageren?
Stuur voor 1 december een korte sollicitatiebrief en one-page CV naar info@overdemuur.org
